Naše služby ešte na lopatky nikoho nepoložili a rozhodne vám nepošleme faktúru za to, že sme vám zdvihli telefón. Svojho know-how, skúseností a času si ale vážime a odmena za naše služby zodpovedá odvedenej práci.

Ceny sú uvedené v jednotlivých službách. Tam, kde nenájdete cenu, ale rámcový odhad, je nutné poznať konkrétnu situáciu a naceniť ju individuálne.

Máme radi jednoduchosť a férovosť

Vopred viete za čo platíte.  Preto sa snažíme pri službách kde to je len trochu možné uvádzať cenu. U niektorých služieb nájdete len rámcový odhad. Niekedy to skrátka bez znalosti konkrétnej prevádzky naceniť nejde. V takýchto prípadoch sa zoznámime s okolnosťami, odhadneme náročnosť a službu vám naceníme ešte než sa pustíme do spolupráce.

shodza

Neťaháme vás po nepotrebných schôdzkach

Vážime si čas preto vás neťaháme po nepotrebných schôdzkach. Veľa vecí ide vyriešiť online alebo po telefóne. Ak to ale situácia vyžaduje prídeme za vami.

Služby dodávame bez zbytočných prieťahov

Služby dodávame bez zbytočných prieťahov a omáčok okolo. S čím však treba počítať, sú termíny na strane úradov a samotná dĺžka konania.  Preto vás priebežne informujeme a v prípade potreby doplňujeme údaje tak, aby sa celý proces zbytočne nepredlžoval.

vzdelavanie

Neustále sa vzdelávame a sledujeme novinky

Dokážeme vám poradiť aj v príbuzných oblastiach. Ak je vaša situácia natoľko špecifická a nevieme ju vyriešiť hneď, venujeme jej čas aj energiu za vás.

  Radi vám poradíme
  Ochrana osobných údalov

  Vymeňte neefektívny čas pri riešení environmentálnych zákonov za čas na úspešný biznis

  zivotne_prostredie

  Vaša firma bude chrániť životné prostredie efektívnejšie a lacnejšie

  skolenie

  Poskytneme školenie, odpovede na otázky, upozorníme na zmeny

  cena

  Dodáme len to, čo reálne potrebujete za vopred dohodnutú cenu

  povolenia

  Vybavíme všetky povolenia a vy sa tak vyhnete pokutám

  Páči sa Vám náš obsah? Prihláste sa do newslettera.