Envirolegal vznikol s myšlienkou odľahčiť podnikateľom zaťaženie, súvisiace s komplikovanými povinnosťami v rámci environmentálnej legislatívy. Podnikateľ sa tak môže plnohodnotne sústrediť na svoj biznis a odbremeniť sa od časovo náročných riešení environmentálnej stránky, ktorá je nevyhnutná a zo zákona povinná. Vyhne sa tak prípadným problémom, sankciám a zároveň ušetrí nielen svoj čas, ale aj firemné financie.

Envirolegal od svojho zrodu pomohol množstvu firiem na Slovensku. Od začiatku je pre nás absolútnou prioritou kvalita služieb s individuálnym prístupom. Dôkazom, že sa tohto hesla pevne držíme, sú naši spokojní klienti a ich úspešné projekty. Základom je, aby klient ušetril na nákladoch a zároveň si splnil všetky zákonné povinnosti bez toho, aby musel sledovať aktuálnu legislatívu.

Hlavou projektu Envirolegal sa stal Samo – profesionál s cennými skúsenosťami. Pri každom projekte sa postará o vytvorenie tímu overených odborníkov. Pre klienta hľadá vždy tie najlepšie riešenia a svojim know-how je pre podnikateľov veľkým benefitom.

Popri tvrdej a poctivej práci v Envirolegal, je veľmi aktívny aj v oblasti osvetovej činnosti na školách, cestovateľských besedách a v neposlednom rade sa venuje i aktivizmu. Prostredníctvom vlastných cestovateľských skúseností poukazuje na environmentálne problémy s cieľom znižovať negatívne dopady na životné prostredie.

zastupenie

Zastupujeme firmy naprieč Slovenskom

Je nám jedno, či ste z Bratislavy, Levíc, Žiliny, alebo Košíc. Naše služby využívajú klienti po celom Slovensku. Veľa vecí sa dá riešiť online.

shodza

Ku každému pristupujeme individuálne

Každú zmenu zákona vám zrozumiteľne vysvetlíme a definujeme na príkladoch z praxe, aby ste jej lepšie porozumeli.

inovacie

Neustále rastieme a inovujeme

Chceme vám prinášať optimálne riešenia, ktoré šetria peniaze, čas a životné prostredie.

  Radi vám poradíme
  Ochrana osobných údalov

  Vymeňte neefektívny čas pri riešení environmentálnych zákonov za čas na úspešný biznis

  zivotne_prostredie

  Vaša firma bude chrániť životné prostredie efektívnejšie a lacnejšie

  skolenie

  Poskytneme školenie, odpovede na otázky, upozorníme na zmeny

  cena

  Dodáme len to, čo reálne potrebujete za vopred dohodnutú cenu

  povolenia

  Vybavíme všetky povolenia a vy sa tak vyhnete pokutám

  Páči sa Vám náš obsah? Prihláste sa do newslettera.