Informujete hostí o úsporách vody, energií alebo o hospodárení pri výmene uterákov? Je ich nutné zašpiniť make upom tak, že sa musia denne meniť a spotrebovať tým energiu navyše? Čo tak použiť odličovací obrúsok. Veď ani doma nemeníme uteráky každý deň. Ako zodpovedne pristupujete k výberu dodávateľov? Hospodárite so zrážkovou vodou alebo využívate záhradný odpady vo svoj prospech? Toto sú všetko témy, na ktoré Vám dáme odpoveď a prevedieme Vás procesom ako sa stať zodpovednou prevádzkou. Jednak k životnému prostrediu a aj k svojím hosťom. Z pocitu, že k službám pristupujete zodpovedne sa k Vám hostia radi vrátia.

Nájdite rýchlo, čo potrebujete, s pomocou jednoduchého filtra


Filtrované:
Celkom nájdených
 položiek

Efektívnejšie odpadové hospodárstvo

Vybavte svoju firmu alebo samosprávu technológiou na efektívne nakladania s odpadom. Zabezpečíme financovanie vašich projektov z fondov EÚ a z Plánu obnovy a odolnosti.
Zistiť viac

Menej emisií do ovzdušia

Vybavte svoju firmu alebo samosprávu čistejšou technológiou, ktorá zníži produkciu emisií. Zabezpečíme financovanie vašich projektov z fondov EÚ a z Plánu obnovy a odolnosti.
Zistiť viac

Čistejší vodovod a vybudovanie kanalizácií

Postarajte sa o vybudovanie kvalitnej kanalizácie a vereného vodovodu pre svojich občanov. Zabezpečíme financovanie vašich projektov z fondov EÚ a z Plánu obnovy a odolnosti.
Zistiť viac

Circularity check – prvé hodnotenie obehovosti firiem na Slovensku

Naštartujte transformáciu k obehovému hospodárstvu. Zdiagnostikujeme cirkulárnu výkonnosť vašich produktov alebo služieb a navrhneme optimálne riešenie k prechodu na obehové hospodárstvo.
Zistiť viac

Súhlasy podľa § 97 zákona o odpadoch

Ste výrobný podnik, obec alebo spracovateľ odpadu. Zabezpečíme vám všetky potrebné súhlasy z § 97 zákona o odpadoch, ktoré sa týkajú vašej činnosti.
Zistiť viac

Potrebujete poradiť ?

Ozvite sa nám +421 911 824 164 info@envirolegal.sk
potrebujete_poradit
Najdopytovanejšie

Stavebné odpady a odpady z demolácií

Ak máte vydané stavebné povolenie na realizáciu stavby, rekonštrukcie, udržiavacie alebo demolačné práce na stavbách nad 300m² máte nové povinnosti v súvislosti s recykláciou materiálu a ohlasovacie povinnosti pred a po ukončení prác. My sa o to postaráme za vás.
Zistiť viac

  Radi vám poradíme
  Ochrana osobných údalov

  Vymeňte neefektívny čas pri riešení environmentálnych zákonov za čas na úspešný biznis

  zivotne_prostredie

  Vaša firma bude chrániť životné prostredie efektívnejšie a lacnejšie

  skolenie

  Poskytneme školenie, odpovede na otázky, upozorníme na zmeny

  cena

  Dodáme len to, čo reálne potrebujete za vopred dohodnutú cenu

  povolenia

  Vybavíme všetky povolenia a vy sa tak vyhnete pokutám

  Páči sa Vám náš obsah? Prihláste sa do newslettera.