Chcete sa stať zodpovedná samospráva ? Využite naše poradenské služby, ktoré sa zameriavajú na vytvorenie lepšieho a atraktívnejšieho životného prostredia vašej obce. Pomôžeme Vám jednak pri plneí legislatívnych povinností (evidencie a ohlasovania), rovnako v boji proti čiernym skládkam či zavádzaní efektívnejšieho zaobchádzania s odpadom (množstvový zber). Hospodárenie so zrážkovou vodou a budovanie interakčných prvkov modrej a zelenej infraštruktúry sú dôležitou súčasťou v čase klimatickej krízy. Nechajte svoje mesto či obec zazelenať a prispejte k lepšej biodiverzite, mikroklíme a vyššej kvalite života občanov.

Nájdite rýchlo, čo potrebujete, s pomocou jednoduchého filtra


Filtrované:
Celkom nájdených
 položiek

Efektívnejšie odpadové hospodárstvo

Vybavte svoju firmu alebo samosprávu technológiou na efektívne nakladania s odpadom. Zabezpečíme financovanie vašich projektov z fondov EÚ a z Plánu obnovy a odolnosti.
Zistiť viac

Menej emisií do ovzdušia

Vybavte svoju firmu alebo samosprávu čistejšou technológiou, ktorá zníži produkciu emisií. Zabezpečíme financovanie vašich projektov z fondov EÚ a z Plánu obnovy a odolnosti.
Zistiť viac

Čistejší vodovod a vybudovanie kanalizácií

Postarajte sa o vybudovanie kvalitnej kanalizácie a vereného vodovodu pre svojich občanov. Zabezpečíme financovanie vašich projektov z fondov EÚ a z Plánu obnovy a odolnosti.
Zistiť viac

Súhlasy podľa § 97 zákona o odpadoch

Ste výrobný podnik, obec alebo spracovateľ odpadu. Zabezpečíme vám všetky potrebné súhlasy z § 97 zákona o odpadoch, ktoré sa týkajú vašej činnosti.
Zistiť viac
Najdopytovanejšie

Stavebné odpady a odpady z demolácií

Ak máte vydané stavebné povolenie na realizáciu stavby, rekonštrukcie, udržiavacie alebo demolačné práce na stavbách nad 300m² máte nové povinnosti v súvislosti s recykláciou materiálu a ohlasovacie povinnosti pred a po ukončení prác. My sa o to postaráme za vás.
Zistiť viac

Potrebujete poradiť ?

Ozvite sa nám +421 911 824 164 info@envirolegal.sk
potrebujete_poradit

Posúdenie projektového nápadu

Nechajte si posúdiť svoj projekt expertom a získajte financie pre váš zámer. Nájdeme vhodnú formu financovania z otvorených alebo plánovaných výziev.
Zistiť viac

Vypracovanie žiadosti o grant

Máte jasnú predstavu aký zámer chcete financovať? Náš grantový expert vás prevedie celým procesom. Od vypracovania a podania žiadosti cez schválenie grantu až po monitoring.
Zistiť viac

  Radi vám poradíme
  Ochrana osobných údalov

  Vymeňte neefektívny čas pri riešení environmentálnych zákonov za čas na úspešný biznis

  zivotne_prostredie

  Vaša firma bude chrániť životné prostredie efektívnejšie a lacnejšie

  skolenie

  Poskytneme školenie, odpovede na otázky, upozorníme na zmeny

  cena

  Dodáme len to, čo reálne potrebujete za vopred dohodnutú cenu

  povolenia

  Vybavíme všetky povolenia a vy sa tak vyhnete pokutám

  Páči sa Vám náš obsah? Prihláste sa do newslettera.